نحوه بک لینک گرفتن از ویکی پدیا

ویکی پدیا بدون شک یکی از بزرگترین دانشنامه های آزاد است که هر کسی می تواند به راحتی اطلاعات و مقاله های آن را ویرایش کند و با توجه به اینکه تعداد سایت هایی که به ویکی پدیا لینک می دهند خیلی زیاد هستند و این سایت هم به راحتی به هر کسی لینک نمی دهد باعث شده تا دامین اتوریتی بسیار بالایی داشته باشد.

همین دلیل کافیست تا درصد خیلی زیادی از سایت ها برای اینکه از ویکی پدیا این غول دنیای اینترنت بک لینک بگیرند شب و روز تلاش کنند چرا که با این کار ارزش لینکی که دریافت می کنند بسیار زیاد است و بدون شک برای هر کسی که در دنیای وب فعالیت می کند شیرین و دلچسب خواهد بود.

بک لینک ویکی پدیا

دامین اتوریتی یا همان ارزش دامنه سایت ویکی خیلی زیاد است به دلیل اینکه بیشتر لینک های ایجاد شده داخلی یا همان لینک بیلدینگ هستند و تعداد لینک های خروجی به دیگر سایت ها خیلی کم است پس به طبع لینکی که از این سایت هم دریافت می کنید ارزش خیلی زیادی خواهد داشت و به طور حتم بک لینک گرفتن از چنین سایت هایی در بالا بردن ارزش دامنه سایت شما بی تأثیر نخواهد بود و در این مقاله قصد داریم چند نکته را بیان کنیم که چطور می توانید از غول دنیای وب بک لینک بگیرید.

اولین نکته: احترام گذاشتن به حقوق و قوانین ویکی پدیا

به دلیل اینکه سایت ویکی پدیا یک دانشنامه آزاد است پس هر کسی می تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد و به راحتی می تواند هر مقاله ای را ویرایش کند. همین دلیلی می شود تا خیلی از اشخاص به تصور اینکه به راحتی می توانند از این سایت بک لینک دریافت کنند شروع به ویرایش کردن یک متن می کنند و بعد به سایت خودشان لینک می دهند. اما غافل از اینکه مدیران این سایت چشمانی تیزبین دارند و اشخاصی که به قوانین سایت ویکی احترام نگذارند به راحتی حساب کاربری شان را مسدود می کنند.

حساب افرادی که به قوانین سایت ویکی پدیا احترام نگذارند مسدود می شود

اما شاید از خودتان بپرسید راه حل این موضوع چیست؟

اگر قصدتان لینک گرفتن از ویکی است پس باید صبر و حوصله داشته باشید و به قوانین این سایت احترام بگذارید. قدم اول این است که بدون هیچ چشم داشتی و بدون اینکه قصد لینک گرفتن داشته باشید مطالب سایت را ویرایش کنید. با این کار اعتماد ویکی را جلب خواهید کرد و به طور حتم هر چه تعداد ویرایش ها بیشتر شود این اعتماد هم بیشتر خواهد شد و در موقع لینک گرفتن برخورد خیلی آرام تر و نرم تری با شما خواهند داشت.

ویکی پدیا به نویسنده هایی نیاز دارد که بتواند به آنها اعتماد کند و این امر میسر نمی شود مگر اینکه به خودتان سختی بدهید و مدام مقاله های موجود را ویرایش کنید تا دیگران از آن استفاده کنند و با این عمل به طبع ارزش صفحه کاربری خودتان را هم بالا خواهید برد.

دومین نکته: سعی کنید یک مطلب و محتوای مرجع در سایت خودتان تولید و منتشر کنید

قطعاً ویکی پدیا مایل است به سایت هایی لینک بدهد که در دنیای وب به عنوان یک مرجع به حساب می آیند و این همان مطالبی است که شخصاً خود ویکی اعلام کرده که می توانید به دیگر سایت ها که مطالبی مرجع و کامل دارند لینک دهی کنید.

اما اجازه دهید در مورد محتواها و مطالب مرجع صحبت کنیم:

خیلی از مطالب و محتواهایی که در اینترنت و در خیلی از سایت ها منتشر می شود بیشتر از 2000 یا نهایتاً 3000 کلمه نیستند و مقاله ها و محتواهای این شکلی برای لینک گرفتن خیلی جالب نیستند. اما محتواهایی هم وجود دارند که تعداد کلماتشان بیشتر از 20 یا 30 هزار کلمه است و در دنیای وب بی نظیر و بی رقیب هستند و به راحتی می توان گفت که این مطالب کاملاً بی عیب و نقص و منحصر به فرد هستند.

این نوع مطالب در دنیای وب شاید به ندرت منتشر شود اما اگر هدفتان و قصدتان این است که اعتماد ویکی را جلب و از آن بک لینک دریافت کنید تا ارزش کسب و کار آنلاین تان بالاتر برود پس از همین الان شروع کنید و یک مطلب کامل، جامع و مرجع با بیش از 20 یا 30 هزار کلمه تولید کنید تا بتوانید به راحتی از ویکی بک لینک دریافت کنید.

شاید تولید مطالب مرجع چند ماه زمان ببرد اما ارزش این را دارد که با لینک گرفتن از این سایت ارزش دامنه سایت خودتان را بالا ببرید و هر چه ارزش دامنه بیشتر شود به طبع رسیدن به صدر جستجوی گوگل سهل و آسان تر خواهد بود.

سومین نکته: ترفندهایی ساده هم وجود دارد برای لینک گرفتن از ویکی پدیا

تصور خیلی از اشخاص این است که لینک گرفتن از ویکی خیلی سخت و دشوار است اما این مورد با رعایت چند نکته و انجام چند تکنیک و ترفند خیلی راحت تر خواهد شد. اما سعی کنید در این مسیر اشتباهی مرتکب نشوید به خاطر اینکه ممکن است اولین اشتباه، آخرین اشتباه تان باشد و اعتمادی که بین شما و ویکی به وجود آمده به کلی از بین می رود.

ترفند اول: می توانید از مقاله هایی استفاده کنید که ویکی بر گسترش آن تأکید زیادی دارد

به این نمونه مقاله ها، مقاله های خُرد اینترنت می گویند و جزء همان دسته ای هستند که ویکی پدیا شخصاً اعلام کرده می توانید آن را بسط و گسترش دهید. ویرایش کردن این مقاله های کوچک در اصل بهترین فرصتی است که در اختیار شما قرار گرفته تا هم مقاله ها را ویرایش کنید، هم اعتماد گوگل را جلب کنید و هم بک لینک دریافت کنید اما به شرط آنکه یک مطلب و محتوای مرجع در سایت تان منتشر کرده باشید که به این وسیله بتوانید بک دریافت کنید.

استفاده از مقاله های خرد

برای شروع این کار می توانید محتواها و مقاله هایی که به نوعی با محتواهای سایت تان همخوانی دارند را پیدا کنید و شروع به ویرایش آنها کنید. برای جلب اعتماد گوگل سعی کنید بیشتر از 500 کلمه به این مقاله ها اضافه کنید و اگر محتوایی مرجع در سایت تان وجود دارد به آن لینک دهی کنید.

ترفند دوم: محتواهایی که نیاز به یک منبع مرجع دارند

این ترفند هم به مانند ترفند قبلی به یک محتوای مرجع نیازمند است و شخصاً خود ویکی اعلام کرده این مطلب نیاز به یک منبع مرجع دارد و قطعاً این می تواند همان فرصتی باشد که به دنبال آن بودید تا به این وسیله بتوانید یک لینک بسیار با ارزش را دریافت کنید.

محتواهایی که نیاز به یک منبع مرجع دارند

اما یک نکته مهم را فراموش نکنید:

اگر محتوا یا مطلبی که در سایت تان منتشر کرده اید یک محتوای مرجع به حساب می آید با این تکنیکی که اعلام کردیم به یک باره به سایت تان لینک ندهید. سعی کنید حداقل یک ماه مطالب و محتواهای ویکی پدیا را ویرایش کنید تا هم به یک نویسنده تبدیل شوید و هم یک اعتماد بین شما و ویکی به وجود بیاید. تصور کنید سایت ویکی متعلق به خودتان است و قرار است مطالب آن را ویرایش کنید. پس جامع و کامل مطالب را ویرایش کنید تا سریع تر این اعتماد به وجود بیاید.

ترفند سوم: از لینک های داخلی یا لینک بیلدینگ برای بالا بردن ارزش بک لینک تان استفاده کنید

لینک های داخلی که به لینک بیلدینگ هم مشهور هستند همان اتصال دادن مطالب جدیدتر به مطالب قدیمی تر است و با این کار به خزنده های گوگل می فهمانید یک مطلب قدیمی تر هم در این مورد وجود دارد و این مورد به خصوص در سایت ویکی از ارزش خیلی زیادی برخوردار است.

هر زمانی که یک مطلب و محتوای مرجع در سایت تان منتشر کردید و از سایت ویکی هم بک لینک دریافت کردید به وسیله لینک های داخلی در سایت ویکی به سادگی می توانید ارزش بک لینکی که دریافت کرده اید را بالاتر ببرید و این مورد روی 

سئو و بهینه سازی سایت تأثیر خیلی زیادی خواهد گذاشت.

چهارمین نکته: اولین اشتباه می تواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری تان شود

ویکی پدیا مکانی است که با یک مقدار وقت گذاشتن و صبر و حوصله پیشه کردن می توانید بک لینک های بسیار با ارزشی را دریافت کنید. این چند نکته و چند ترفندی که ارائه شد در عین سادگی که دارد به طور حتم با کوچکترین اشتباه تان ویکی پدیا می تواند حساب کاربری که مدت هاست با آن کار می کنید را به راحتی مسدود کند و این یک پایان ناخوشایند برای خیلی از افراد خواهد بود و بایستی دوباره از نو شروع کنید که به زمان و وقت زیادی نیاز دارد.

تصور نکنید که ویکی پدیا به شما این اجازه را می دهد که از همان لحظه ساخت اکانت و ورودتان اقدام به لینک سازی کنید و هر کاری که انجام دهید به طور حتم از چشمان مدیران ویکی دور نخواهد ماند. حداقل یک ماه بدون هیچ دوز و کلکی مطالب و محتواها را با اطلاعات عمومی و تخصصی که دارید ویرایش کنید تا اعتماد بین شما و ویکی پدیا به وجود بیاید و سپس اقدام به لینک سازی کنید.

اما ترفندی که خیلی جواب می دهد همان مقالات خُرد هست که درباره آن صحبت کردیم. سعی کنید این مطالب را پیدا کنید و چند هزار کلمه ای را به آن اضافه کنید و سپس به محتوای مرجع سایت تان لینک دهی کنید. این همان فرصتی است که شخصاً ویکی پدیا به آن اذعان کرده فقط و فقط به خاطر اینکه در سایت تان یک مرجع و منبع کامل در اختیار دارید.


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: لینک ,سایت ,ویکی ,خیلی ,پدیا ,مرجع ,ویکی پدیا ,لینک گرفتن ,سایت ویکی ,محتوای مرجع ,ویرایش کنید ,خیلی زیادی خواهد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای اقتصاد | نرخ آهن آلات ، نرخ ارز فتوکپی موزیک جدید محمدناصری به نام زیبایی Nex1music آسمان مدیون زهراست ????عاشقانه های یواشکی???? بازی های آنلاین یک و چندنفره اطلاعات گردشگری سوئیت یزد اجاره روزانه سوئیت آپارتمان مبله در یزد با مجوز رسمی تلفن رزرو: 09391847811 فوق العاده تمیز مخصوص قشربافرهنگ لباسِ زندگی زیر نور ماه